Tere tulemast Banqupi kodulehele! Meie ja kolmandad osapooled kasutame meie kodulehel küpsiseid. Kasutame neid, et analüüsida veebilehe kasutamist, muuta see lihtsamini kasutatavaks ja pakkuda turundutegevuste kaudu sulle infot, mis vastab just sinu vajadustele. Meie küpsiste kohta saad rohkem lugeda ja oma eelistusi muuta, kui klõpsad "Valin ise küpsised". Vajutades nupule "Nõustun kõigi küpsistega", nõustud kõigi küpsiste kasutamisega nii, nagu need on kirjeldatud meie küpsistepoliitikas.
Nipid-trikid

Tee sina päris tööd, me tegeleme sinu ostuarvetega ise!

May 9, 2024
2
minuti lugemine

Kas oled märganud, et lisaks arvete saatmisele saad Banqupis ka arveid vastu võtta ja mugavalt arhiveerida. Kõik see sisaldub igas Banqupi paketis, ka tasuta paketis.

Mis muudab Banqupis arvete vastuvõtu nii mugavaks? Võrreldes seniste tööviisidega on siin mitmeid eeliseid:

- ei sina ega su raamatupidaja pea kulutama aega arvete käsitsi sisestamisele, mis vähendab ka vigade riski;

- parem ülevaate müügi- ja ostuarvetest, sest kõik on ühes keskkonnas;

- automaatne dokumentide edastus raamatupidamistarkvarasse.

Kuidas Banqupis arveid vastu võtta?

Ostuarvete vastuvõtuks on mitu varianti ja sõltumata arve saatmise viisist jõuavad kõik saabunud arved automaatselt ühte kohta – Banqupi Ostuarvete vaatesse.

✅ Kõige kaasaegsem viis - e-arve

E-arve iga infokild jõuab Banqupi ilma, et seda isegi digiteerima peaks. Automaatselt. Lisaks on e-arve kõige keskkonnasõbralikum ja kõige turvalisem arveliik. Kui sa veel ei ole e-arvete vastuvõtjana Äriregistris registreeritud, saada lihtsalt kiri meiliaadressile teenindus@banqup.ee ja me ajame selle väikese asja korda.

✅ E-posti teel, aga nutikamalt

Ei-ei, see pole lihtsalt arvete saatmine sinu meilile. Tegu on märksa nutikama lahendusega. Banqupis on igal kliendil olemas meiliaadress, millele arveid saates liiguvad need automaatselt digiteerimisse ja ilmuvad Banqupi ostuarvete alamjaotusse, iga info kenasti juba õigel väljal. Kõik see toimub automaatselt, sul pole vaja teha midagi.

Oma spetsiaalsed arvete meiliaadressid leiad ostuarvete seadete alt.

✅ Ostuarvete käsitsi Banqupi laadimine

Ostuarveid saad Banqupi ka ise üles laadida – valid arvutist faili ja laadid üles. Sarnaselt meili teel saabunud arvetele, läbivad need seejärel digiteerimise ja maanduvad iga info õigel väljal Ostuarvete sektsiooni.

✅ Arvete saatmine Banqupi kasutajate vahel

Banqupi kasutajad saavad kõigile teistele Banqupi kasutajatele saata arveid Banqupi siseselt. Ka need laekuvad lihtsalt Ostuarvete alla.

✅ Ka paberarveid ega ostukviitungeid ei pea käsitsi sisestama

Kui sulle saabub paberarve, pildista see lihtsalt üles Banqupi äpiga ja Banqup digiteerib selle ära ning jällegi – arve ja kviitungid ilmuvad Ostuarvete alla, kenasti iga info õigel väljal.

Mis edasi?

- Saabunud arved saad kinnitada vaid ühe hiireklikiga. Lisaks on võimalik seadistada automaatne aktsepteerimine usaldusväärsete tarnijate puhul.

- Kõik arved saavad kenasti ja automaatselt säilitatud Banqupi nutikas digiarhiivis, kus on neid vajadusel lihtne üles leida.

- Kui kasutad Banqupi makselahendust, saad arved Banqupis ka mugavalt tasuda, ilma et Banqupist isegi väljuma peaksid.

- Kui oled aktiveerinud Banqupi ühenduse raamatupidamistarkvaraga, mida sinu raamatupidaja kasutab, liiguvad arved automaatselt ja reaalajas ka otse temale.

Kiire demo - vaata webinaride salvestusi!

Ostuarved Banqupis. Miks ja kuidas?

E-arvete vastuvõtt. Miks ja kuidas?

Banqupi makselahendused

Said artiklitest inspiratsiooni?
Loo Banqupi konto ja muuda elu lihtsamaks!

Proovi tasuta

Said artiklitest inspiratsiooni?
Loo Banqupi konto ja muuda elu lihtsamaks!

Proovi tasuta