Tere tulemast Banqupi kodulehele! Meie ja kolmandad osapooled kasutame meie kodulehel küpsiseid. Kasutame neid, et analüüsida veebilehe kasutamist, muuta see lihtsamini kasutatavaks ja pakkuda turundutegevuste kaudu sulle infot, mis vastab just sinu vajadustele. Meie küpsiste kohta saad rohkem lugeda ja oma eelistusi muuta, kui klõpsad "Valin ise küpsised". Vajutades nupule "Nõustun kõigi küpsistega", nõustud kõigi küpsiste kasutamisega nii, nagu need on kirjeldatud meie küpsistepoliitikas.
Meist

Banqup - parim arvelduskeskkond sinu ettevõttele

Banqupis saad arveid luua ja saata, vastu võtta ja maksta ning ka arhiveerida. Ka e-arveid. Lisaks mugav tšekkide ja arvete digiteerimine ning reaalajas ühendus raamatupidajaga.

Womand laughing with a Banqup widget next to her
Juhtiv arveldusteenuste pakkuja Euroopas

Kust me tuleme, kes me oleme?

Banqup on Unifiedpost Group’i arvelduslahendus, mis on suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Unifiedpost Group on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Juhtiv arveldus- ja makseteenuste pakkuja.

Üle maailma digitaliseerivad nii väikesed kui suured ettevõtted oma finantstegevusi, et võita aega ja säästa raha. Selliste arengute edukaks toimimiseks on meil professionaalne tiim ja usaldusväärne partnerite võrgustik nii Eestis kui Euroopas.

Unifiedposti valikus on turvalised ja nutikad digilahendused igas suuruses ettevõtetele. Automatiseerime sinu ettevõtte äri- ja arveldustoimingud alates lepingute sõlmimisest, dokumentide digiteerimisest, e-arvete esitamisest ja maksete töötlemisest kuni käibekapitali finantseerimise, isikutuvastamise e-lahenduste ja veelgi rohkemani.

Blue logo of Unifiedpost
Logo of BSI Information Security Management
Turvalised maksed

Banqup - kindel ja turvaline

Tunne end kindlalt, kasutades Banqupi turvalist lahendust.

Banqupi makselahendust haldab Unifiedpost Payments - Belgia keskpanga järelevalve all olev makseasutus. Unifiedpost Payments vastab EÜ ja EBA eeskirjadega kehtestatud turvastandarditele, seega ka Banqupi makselahendust kasutades võid tunda end igati kindlalt ja turvaliselt.  

Alates 2022. aasta aprillist on Banqupi infoturbe juhtimissüsteem ("ISMS") sertifitseeritud BSI poolt vastavalt ISO/IEC 27001:2013 rangetele nõuetele. Meie sertifikaadi number on IS 756346.

Oleme sinu jaoks olemas

Soovid Banqupi demo või abi teenuse kasutamisel? Oled hoopis suuremast ettevõttest ja vajad mõnd muud arvelduslahendust? Või soovid hoopis koostööd teha?

Võta meiega ühendust