Tere tulemast Banqupi kodulehele! Meie ja kolmandad osapooled kasutame meie kodulehel küpsiseid. Kasutame neid, et analüüsida veebilehe kasutamist, muuta see lihtsamini kasutatavaks ja pakkuda turundutegevuste kaudu sulle infot, mis vastab just sinu vajadustele. Meie küpsiste kohta saad rohkem lugeda ja oma eelistusi muuta, kui klõpsad "Valin ise küpsised". Vajutades nupule "Nõustun kõigi küpsistega", nõustud kõigi küpsiste kasutamisega nii, nagu need on kirjeldatud meie küpsistepoliitikas.
Miks Banqup

Lihtne arvelduskeskkond sinu ettevõttele

Mugav kõik ühes arvelduslahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Arvete saatmine, vastuvõtt ja maksed. Ka e-arvete. Lisaks mugav ostudokumentide digiteerimine ja ühendus raamatupidamisprogrammiga.

Hoolitseme sinu eest

Kellele Banqup on mõeldud ?

Mikroettevõttele
Väikefirmale
Keskmise suurusega ettevõttele
Raamatupidajale
Nutikas digitaalne ärilahendus

Avasta enda jaoks Banqup

Banqup on kõik ühes arvelduslahendus, kus saad arveid luua ja saata, vastu võtta ja maksta ning ka arhiveerida. Lisaks mugav tšekkide ja arvete digiteerimine ning reaalajas ühendus raamatupidajaga.

Sõltumata sellest, kuidas ja mis kujul arved, kviitungid ning teised dokumendid Banqupi jõuavad, jõuavad need alati reaalajas ja digitaalselt ka sinu raamatupidajani. Seda just sel viisil, mis omavahel kokku lepite, näiteks otse raamatupidamisprogrammi või siis võid anda talle ligipääsu oma Banqupi kontole. Võimalusi on teisigi.

Kõik see säästab nii sinu kui raamatupidaja aega ja närvirakke.

Proovi tasuta
Moving image of a dashboard with circle graphics
Efektiivsem arvemajandus

Miks valida Banqup?

Nutikad makselahendused

Peagi lisandub Banqupi võimaluste hulka päris mitu kasulikku makselahendust, näiteks maksenupp ja  automaatne makseprotsess.

Kõrgem produktiivus

Banqup automatiseerib tegevusi, mida seni olete teinud käsitsi. Näiteks pääsed aeganõudvast arvete ja ostutšekkide käsitsi sisestamisest.

Reaalajas ülevaade arvetest

Banqupiga on sul alati reaalajas ülevaade sissetulevatest ja väljaminevatest arvetest, mis on laekunud, mis vajab maksmist.

Pane oma äri kasvama

Reaalajas ühendus raamatupidajaga, kiire majandusülevaade, automatiseeritud protsessid. Kõik see aitab teha kaalutletud otsuseid ja olla efektiivsem.

Turvalised maksed

Banqup – kindel ja turvaline

Banqup on Unifiedpost Group’i teenus. Banqupi makselahendust haldab Unifiedpost Payments - Belgia keskpanga järelevalve all olev makseasutus. Unifiedpost Payments vastab EÜ ja EBA eeskirjadega kehtestatud turvastandarditele.

Oleme uhked, et alates 2022. aasta aprillist on Banqupi infoturbe juhtimissüsteem ("ISMS") sertifitseeritud BSI poolt vastavalt ISO/IEC 27001:2013 rangetele nõuetele. Meie sertifikaadi number on IS 756346.

Logo of BSI Information Security Management
Moving image of a dashboard of the Banqup tools
Automaatne ühendus raamatupidamisprogrammiga

Reaalajas ja digitaalsed ühendused

Tänu ühendusele raamatupidamisprogrammidega saad oma aega veelgi enam säästa, sest tänu sellele jõuavad kõik arved ja digiteeritud kviitungid reaalajas otse sinu raamatupidajani.

Hetkel on Banqup liidestatud Meriti, SmartAccountsi, SimplBooksi, Standard Booksi ja ERPLY Booksiga. Ühendusi loome järjest juurde.

Soovid ühendust oma raamatupidamisprogrammiga? Võta ühendust, me aitame!

Võta ühendust

Tee Banqupiga tutvust! Tasuta!

Banqupiga alustamine on lihtne! Lihtsalt registreeru ja kasuta.
Proovipaketiga on kõik Banqupi funktsionaalsused sinu firmale terve kuu täiesti tasuta!

Registreeru