Tere tulemast Banqupi kodulehele! Meie ja kolmandad osapooled kasutame meie kodulehel küpsiseid. Kasutame neid, et analüüsida veebilehe kasutamist, muuta see lihtsamini kasutatavaks ja pakkuda turundutegevuste kaudu sulle infot, mis vastab just sinu vajadustele. Meie küpsiste kohta saad rohkem lugeda ja oma eelistusi muuta, kui klõpsad "Valin ise küpsised". Vajutades nupule "Nõustun kõigi küpsistega", nõustud kõigi küpsiste kasutamisega nii, nagu need on kirjeldatud meie küpsistepoliitikas.
Oled ettevõtja?
Klikka siin

Banqup raamatupidajale

Banqupis liiguvad dokumendid sinu ja su klientide vahel digitaalselt ja reaalajas ning jõuavad automaatselt sinu raamatupidamisprogrammi.

Dashboard Banqup for accountants
Elderly woman calling in front of her laptop
Miks valida Banqup?

Milleks raamatupidajale Banqup?

Banqup on arvelduskeskkond, mis eemaldab halduskoormuse nii Banqupi kasutava ettevõtte õlgadelt kui ka sinult, kui pakud talle raamatupidamisteenust.

Lihtsalt, kui sinu klient kasutab Banqupi, saab ta kõiki arveid, ostutšekke ja muid dokumente jagada sinuga digitaalselt. Kusjuures, kõik dokumendid jõuavad sinuni jooksvalt, mitte kord kuus või näiteks nädal enne majandusaasta aruande tähtaega.

Märkamatud digitaalsed ühendused

Ühenduseks on mitu viisi

Ühenduseks ettevõtte ja raamatupidaja vahel on mitu võimalust: arved liiguvad otse raamatupidamisprogrammi, Banqupi dokumendikeskusesse või raamatupidaja meiliaadressile. Ise valid, millist kasutad. Kui sul on raamatupidamisfirma, mille mitu klienti kasutab Banqupi, saad lisaks kasutada Banqupi lisavõimalust Console ja hallata kõiki oma kliente ühes keskkonnas.

Halda kõiki oma kliente ühes kohas
Ühendus raamatupidamisprogrammidega
Saab saata ja vastu võtta e-arveid
Ei pea tšekke ega arveid käsitsi sisestama
Colleagues discussing something while pointing at a laptop
Digitaliseerimine

Dokumendid jõuavad sinuni reaalajas ja digitaalselt

Eks me oleme harjunud, et osa arveid leiad siit, osa sealt, üks klient laadib oma dokumente Drive'i, teine saadab meiliga, tšekid saabuvad üldse kenasti ümbrikus ... aga kas see ikka peab nii olema.

Banqupiga on kõik dokumendid digitaalsed ja igaüks kohe õiges kaustas.

Suhtle oma klientidega reaalajas ja digitaalselt. Säästate mõlemad oma aega, raha ja närvirakke.

Ühendused

Automaatne ühendus raamatupidamisprogrammiga

Banqup on kõik ühes arveldusprogramm arvete koostamiseks ja saatmiseks ning vastuvõtuks ja tasumiseks. Digiteerimiseks ka.

Kõik oma arved ja kviitungid saab digitaalselt ja reaalajas edastada otse raamatupidamisprogrammi.

Hetkel on Banqup liidestatud Meriti, SmartAccountsi, SimplBooksi, Standard Booksi ja ERPLY Booksiga. Ühendusi loome järjest juurde.

Soovid Banqupi ühendust oma raamatupidamisprogrammiga?

Man doing online banking while standing up in front of his laptop
Margus Tammeraja Eesti Raamatupidajate Kogu
„Banqup pakub head lahendust raamatupidamisettevõtetele ja nende klientidele – kõik vajalikud kliendi dokumendid jõuavad raamatupidajani digitaalselt ja õigeaegselt, hoides märkimisväärselt kokku nii aega kui närve“
Margus Tammeraja

Eesti Raamatupidajate Kogu

KKK

Mida raamatupidajad meilt veel on küsinud?

Kas klienditoe abi saan kasutada mis iganes paketi puhul?

Jah, muidugi. Klienditoe meiliaadress on teenindus@banqup.ee ja telefoninumber 6 519 519.

Hea teada! Veebilehelt help.banqup.com leiad erinevad eestikeelsed juhendid, vali lihtsalt alustuseks lehe päises eesti keel. Ka Banqupi arvelduskeskkonnas endas on olemas "Abi" nupp - märksõnaotsinguga leiad lahenduse igale oma küsimusele.

Kuidas saan kasutajaks registreeruda?

See on lihtne! Klõpsa avalehel nupul “Proovi tasuta”, logi sisse kas Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil ja Banqup juhatab sind kenasti ise edasi. Täidad lihtsalt mõned andmed oma ettevõtte kohta ja saadki Banqupi kasutama hakata.

NB! Kuna Banqup on liidestatud Eesti Äriregistriga, on oluline, et Banqupi konto looks ettevõtte seaduslik esindaja (B-kaardil märgitud isik). Kui konto loodud, saab ta ise kasutajaks määrata, keda aga soovib.

Kas Banqupi võib kasutada ka ainult e-arvete saatmiseks?

Ikka võib! Ehkki Banqup pakub sulle palju erinevaid võimalusi, saad ise valida, milliseid neist kasutad. E-arvete saatmine on Banqupis väga lihtne ja sellele ei kulu minutitki, nii et proovi kindlasti järele. Alustuseks registreeru Banqupi kasutajaks. Hea teada! Esimene kuu on Banqup sinu ettevõttele tasuta. Lisaks on olemas ka tasuta pakett.

Kellele ja milleks on Banqup loodud?

Banqup on loodud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes saavad Banqupis arveid luua ja saata, vastu võtta ja tasuda (ka e-arveid), tšekke digiteerida ning kõiki dokumente arhiveerida. Kirss tordil on, et tänu ühendusele raamatupidamisprogrammidega, saab dokumente jagada reaalajas ja digitaalselt ka raamatupidajaga. Samuti on võimalik anda raamatupidajale ka Banqupi kasutaja õigused.

Banqup on mõeldud ka raamatupidajatele, kes pakuvad raamatupidamisteenust - Banqupiga on raamatupidajal reaalajas ligipääs oma klientide arvetele ja teistele dokumentidele, lisaks võimaldab lisarakendus Console Banqupis hallata kõiki raamatupidamisfirma kliente.

Kuidas pääsen raamatupidajana ligi ettevõtte arvetele ja teistele dokumentidele Banqupis?

Ettevõte saab anda sulle ligipääsu dokumentidele mitmel erineval moel:

  • Sinu raamatupidamisprogramm
  • Banqupi dokumendikeskus (arved koos manustega, tšekid, muud dokumendid, kommentaarid)
  • Automaatselt meili teel
  • Raamatupidaja saab lisada ettevõtte Banqupi konto kasutajaks

Soovitame üheskoos ettevõttega kokku leppida, milline on teie koostööks parim võimalus. Seejärel saab ettevõte Banqupi seadetes vajaliku ligipääsu anda. Juhised, kuidas lisada sind kui raamatupidajat kasutajaks, leia SIIT. Juhised, kuidas liidestada Banqup raamatupidamisprogrammidega, on kirjas eelmises punktis. Juhised dokumentide automaatseks jagamiseks dokumendikeskuses või meili teel leiad SIIT.

Kuidas saan Banqupi ühendada oma raamatupidamisprogrammiga?

Ühenduse Banqupi ja raamatupidamisprogrammi vahel saad aktiveerida, kui sinu klient on andnud sulle oma Banqupi kontol kõik õigused. Kui ei ole, soovita oma kliendil endal see ühendus aktiveerida.

Hetkel on Banqup liidestatud Meriti, SmartAccountsi, SimplBooksi, Standard Booksi ja ERPLY Booksiga. Ühenduse loomiseks:

  1. Tuleb täita Banqupi seadetes mõned väljad ning teatada meile unikaalne kood, mille saad oma raamatupidamisprogrammist. Seejärel paneme ühe tööpäeva jooksul omalt poolt ühenduse käima. Tasuta. Ja mingeid IT teadmisi ei ole selleks vaja. Samm-sammult juhised vastavalt raamatupidamisprogrammile leiad siit:
  1. Ühendus raamatupidamisprogrammiga on Premium paketi funktsionaalsus. Premium paketi aktiveerimiseks vali lihtsalt Banqupi keskkonnas menüüpunkti “Paketid” all Premium pakett.

Teeme sulle Banqupi demo

Anna endast märku ja tutvustame sulle lähemalt, kuidas raamatupidaja ja ettevõtte koostöö Banqupis käib.

Võta ühendust