Tere tulemast Banqupi kodulehele! Meie ja kolmandad osapooled kasutame meie kodulehel küpsiseid. Kasutame neid, et analüüsida veebilehe kasutamist, muuta see lihtsamini kasutatavaks ja pakkuda turundutegevuste kaudu sulle infot, mis vastab just sinu vajadustele. Meie küpsiste kohta saad rohkem lugeda ja oma eelistusi muuta, kui klõpsad "Valin ise küpsised". Vajutades nupule "Nõustun kõigi küpsistega", nõustud kõigi küpsiste kasutamisega nii, nagu need on kirjeldatud meie küpsistepoliitikas.

Banqup – suurepärane valik raamatupidajale

Mugav digitaalne ühendus sinu ja sinu klientide vahel. Sinu klientide arved ja kviitungid jõuavad sinuni alati reaalajas tänu Banqupi ühendusele sinu raamatupidamisprogrammiga.

Dashboard of accountants section in Banqup app
Moving image of a dashboard with converting documents

Tutvu Banqupiga

Banqup on mugav arveldustööriist, mis on loodud nii raamatupidajate kui nende klientide töö lihtsustamiseks ja käsitsi tehtavate tegevuste automatiseerimiseks.

Kui sinu klient kasutab Banqupi, saab ta kõiki arveid, ostutšekke ja muid dokumente jagada sinuga digitaalselt ja reaalajas.

Ühenduseks ettevõtte ja raamatupidaja vahel on mitu võimalust: arved ja digiteeritud tšekid liiguvad otse raamatupidamisprogrammi või Banqupi dokumendikeskusesse või spetsiaalsele meiliaadressile.

Mis veel raamatupidajatele meeldib ?

Banqup on nutikas digilahendus,
mis pakub sinu ettevõttele teisigi kasulikke võimalusi.
Automaatne ühendus raamatupidamisprogrammiga

Kõik oma arved ja Banqupis digiteeritud kviitungid saab digitaalselt ja reaalajas edastada otse raamatupidamisprogrammi. Enam ei pea arveid erinevatest kohtadest taga ajama ja neid ükshaaval sisse toksima ja hiljem tolmustest arhiividest otsima.

Hetkel on Banqup liidestatud Meriti, SmartAccountsi, SimplBooksi, Standard Booksi ja ERPLY Booksiga. Ühendusi loome järjest juurde.

Soovid Banqupi ühendust oma raamatupidamisprogrammiga?

Mees ja naine teevad tööd ja vaatavad arvuti poole
Team laughing while sitting at a table

Banqup Console – abivahend kõigi sinu klientide haldamiseks

Console on Banqupi lisavõimalus, mis on loodud ekstra raamatupidamisfirmadele. Console võimaldab hallata ühes kohas kõiki kliente, kellele raamatupidamist teed.

Ligipääs kõigi su klientide Banqupist jagatud andmetele on ühes kohas - Consoles. Valid seal kliendi ja saadki sukelduda tema arvetesse, digiteeritud kviitungitesse ja teistesse dokumentidesse ning jälgida arvete hetkeseisu.

Äpp – mugav lahendus tšekkide digiteerimiseks

Kui sul on kliente, kel on harjumus tuua sulle eelneva kuu kviitungid kenasti ümbrikus ja paberkujul, mitte digitaalselt, siis tea, et nende ümberõpetamisele on olemas lihtne alternatiiv – Banqupi äpp.

Banqupi äpiga saad tšekid ning teised dokumendid lihtsalt üles pildistada, misjärel Banqup need digiteerib ja iga info maandub Banqupis just õigesse kohta. Paberdokumente aga ei pea enam üldse alles hoidma, kui need on Banqupis turvaliselt salvestatud.

Widget of download on the app storeWidget of get it on Google Play

Ühenduses sinu raamatupidamisprogrammiga

SimplBooks logo
ErplyBooks logo
Merit Aktiva logo
SmartAccounts logo
StandardBooks logo

Teeme sulle Banqupi demo

Anna endast märku ja tutvustame sulle lähemalt, kuidas raamatupidaja ja ettevõtte koostöö Banqupis käib.

Võta ühendust